Przechowalnia

13

Jeżeli sezon uznasz za zamknięty, to chętnie zaopiekujemy się Twoim dwukołowcem. Przechowamy rower w komfortowych warunkach i zrobimy mu przegląd. Możemy też ten czas wykorzystać na odmalowanie ramy. Rower wyjeżdża od nas w pełni gotowy na pierwszy powiew wiosny.

 

Rowery mają u nas pierwszeństwo, ale przechowamy też inny sprzęt: motocykle, skutery, koła samochodowe, kajaki itp. Skontaktuj się z nami i dowiedz się więcej (tel. 888 966 998 lub mail: poczta@projektrower.pl ).

b

ezpieczeństwo

  •  ochrona przed kradzieżą
  •  ubezpieczenie
  •  umowa

p

rzygotowanie do nowego sezonu

  •    przegląd
  •    konserwacja
  •    opcjonalnie malowanie

w

ygoda

  • bezpośredni odbiór z Wrocławia
  • dowolny okres przechowywania
  • więcej przestrzeni dla Ciebie

Biały

15/1 miesiąc
zadzwoń i zamów
888 966 998
Ty dostarczasz rower do nas możemy odebrać i przywieźć do Ciebie rower za jednorazową, dodatkową opłatą 20zł (na terenie Wrocławia) rabaty przy większej ilości rowerów

Czarny

120/6 miesięcy
zadzwoń i zamów
888 966 998
podstawowy przegląd roweru My odbieramy i dostarczamy rower do Twojego domu (na terenie Wrocławia) drugi i każdy następny rower 20zł taniej od poprzedniego

Kolor

od 300/6 miesięcy
zadzwoń i zamów
888 966 998
malowanie roweru na kolor z palety RAL my odbieramy i dostarczamy rower do Twojego domu (na terenie Wrocławia) drugi i każdy następny rower 20zł taniej

Opony/ koła

45/6 miesięcy
zadzwoń i zamów
888 966 998
cena za komplet przywieziony do nas możliwy odbiór i dostawa do domu klienta. Płatny dodatkowo, jednorazowo 20zł

Motocykl

50/1 miesiąc
zadzwoń i zamów
888 966 998
cena dotyczy motocykla przywiezionego do nas możliwy odbiór i dostawa pod dom klienta. Płatny dodatkowo, jednorazowo 40zł opcjonalne ładowanie akumulatora i inne na życzenie

Inne

???/? miesięcy
zadzwoń i zamów
888 966 998
skuter, wózek, przyczepa kempingowa, krokodyl z odbiorem własnym lub naszym ceny do negocjacji
Co jeszcze można u Was przechować?

Szeroko rozumiany sprzęt sportowy, np. motory, skutery, kajaki, narty... Ceny ustalane są indywidualnie w zależności od potrzeb osoby powierzającej sprzęt do przechowania.

Jak mogę zamówić usługę?

Skontaktuj się z nami mailowo lub telefonicznie. Omówimy szczegóły odbioru roweru lub innego sprzętu. Przy odbiorze wykonamy zdjęcia powierzonego sprzętu i podpiszemy umowę (z wyszczególnieniem ewentualnych usług dodatkowych). Graficzny schemat zamówienia znajduje się powyżej.

Jak są malowane rowery?

Rowery są rozkręcane, rama i inne części są przygotowywane do czyszczenia i malowania. Zabezpieczone zostają gwinty i inne drobne elementy. Następnie części są piaskowane (czyszczone) i malowane proszkowo. Lakier utwardzany jest w piecu malarskim. Na koniec rower jest ponownie składany, smarowany i regulowany. Więcej w zakładce "malarnia"

W jakich warunkach są przechowywane?

Przechowalnia mieści się w murowanej i ogrzewanej hali. Każdy rower dodatkowo przykryty jest osobnym pokrowcem, plandeką. Obiekt jest monitorowany i wyposażony w system alarmowy. Powierzony sprzęt objęty jest ubezpieczeniem.

Co to jest "przegląd podstawowy"

Jest to usługa przygotowania roweru do sezonu. W jej skład wchodzi mycie, smarowanie i regulacja roweru.

Masz więcej pytań?

Skontaktuj się z nami. Napisz maila lub po prostu zadzwoń: 888 966 998

Śledź nas