O nas

Rower to dla nas nie tylko środek transportu, ale też styl życia. Daje nam poczucie niezależności i pozwala sprawniej okiełznać miejską dżunglę. Jest też sposobem na spędzenie czasu ze znajomymi i wyróżnienie się z tłumu.
Wierzymy, że rowery mają nie tylko duszę, ale też temperament. Tak już mamy. ;)

24 

Brat i jego pomysł

Jestem zapalonym rowerzystą, który niejeden rower złożył i „zajeździł”. Moje osiągnięcia to połamane ramy, pogięte koła, popękane szprychy, dziesiątki łat w dętkach i tysiące kilometrów w mieście i w terenie. Po ponad dwóch latach przestoju, z powodu „małej przebudowy życia” wynikającej z narodzin syna, paru dodatkowych kilogramach postanowiłem stworzyć rower swoich marzeń… a przy okazji ożywić miasto innymi takimi „marzeniami”… i tak zaczęła się historia z Projektem.

 

Rola w Projekcie: człowiek od smaru, śrubek i logistyki

17

Siostra i jej asysta

Też jestem z tych „zapalonych”, ale już trochę mniej technicznych. Tak się składa, że bawi mnie w życiu wszystko, co się kręci – szczególnie rowery i winyle. Jak nie jestem w ruchu, to szybciej dziadzieję, dlatego wyjeżdżam i wracam, wracam i wyjeżdżam… Pewnego lipcowego dnia zadzwonił do mnie brat i zaproponował, żeby wracać do Wrocławia. No to jestem… i kręcimy!

 

P.S. Czarny to dla mnie też kolor i mój rower też jest czarny… póki co :)

 

Rola w Projekcie: czysta robota, pogaduchy i szczegóły

przyjaźń… a nawet braterstwo

PR

dystans i celebrowanie momentów

PR

szczypta ryzyka i otwartość na nowe sytuacje

PR

 

Show Map

Zaaklimatyzowaliśmy się w podwrocławskiej miejscowości. Rowery dojrzewają i odpoczywają w sielankowych warunkach. Dookoła sady, ogrody i pola. Mamy nadzieję, że przemierzając miejskie ścieżki będziecie czuć trochę tutejszego powiewu.
DSC_1472

Śledź nas